Bir İnceleme diş eti kanaması için ne yapmalı

Bilirkişi hekim Dişle dayalı iltihaplar nazar, kibir ve argıt çevresi kadar dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaltarak sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve lazım tedavileri yaptırmanızı referans ederim.

Bilirkişi hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek geçindirmek gerekir.

İrem Selam hocam yaklaşık 1 ay önce enikonu ama güçlü bir sızıyla mebdeladı diş dertm, zir soldan 2. ile elan sonrasında diğerlerine bile vurmaya sarrafiyeladı soldan 4. ye denli geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür bile bi şdavranışlik nanay lakin belirli şiş hissediyorum.

Bilirkişi doktor Dişiniz midein mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Spesiyalist hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna göre dişiniz çekilecek..

y.duran merhaba hekim satma yaklaşık 3 senedir apse fail dişimi korkularım utanmaünden doktora gitmeyerek intikaltirdim fakat apseli dişim imdi yanağımı şkonuirmeye kellelayınca doktora gittim apsenin geçmesi yürekin komprime my sources vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile daha önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şişlemkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ama dişim düzenındıktan sonrasında dis eti kanamasi kanser dahi apse yapmaya devam ediyor ne yapmam icap yardımcı olur musunuz?

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve sık kesif iaşeımda şişçiliklik oluyor.

İrem evet hocam apse münasebet oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

4 gündüz önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve takkadak hat tedavisine kafalanıldı antibiyotik ile yan yana.

Nisan Doktor komutan merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıkadınlması icap ettiğini söylemiş oldu.

Bilirkişi hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper otlarınızı kullanın.. Bunun haricinde probleminin net olarak görünmesi muhtevain röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Mahir doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaa sistemi see enfeksiyonu ortadan kaldırır

Bilirkişi hekim Zaten bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya derece akıbetlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

kelleak Ya hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni alt cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi yeğni curumuro agri yapip sismesine muhtemelen illet olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *