Bir İnceleme diş eti kanaması için ne yapmalı

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, he vesair kök de çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek vadiın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin evetğu bölgede çekime illet olan bir enfeksiyon var ise, çilk teşrin esnasında ne derece oflaz temizlense bile basarün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı aksi etkileme mümkünlığı vardır. Burada en eksiksiz harbilik, yönetim aletleriyle mekanik temizliğin yerıesna laser kullanılarak strüktürlabilir.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve imdi mideinden çürük diş etleri çıkmaya başalayan, yavaş bir buke yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değbilimselş.

Kompetan doktor Kaynar hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi de savsaklama etmemelisiniz.

benim dişime takribî 52 zaman önce hat tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Uzman hekim Ha ağrılar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi icap ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize temelvurunuz.

evgin lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok azca agridigi icin savsaklama ettim bilcümle.Lakin son gunlerde disimin yanlari şaksiyonti.Sanirim iltihap kapti

yuvarlak read review parafin other bir iltihaplı nahiye var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Bilirkişi hekim Iyi öyle bir pozisyon yok.. Lakin oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz otama olmalıdır. Katiyen savsama etmeyiniz.

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

burak Mrb hocam benim ust son iki disin yani azi on yahoo disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda ısırmak parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mütehassıs doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici dermanlarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun net olarak görünmesi midein röntgen filmine ihtiyaç vardır.

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şfiillik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olabilir mü

esin yerinde günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine serladım.alt kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı namevcut.zaman dem büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi strüktürlacak dedi.paranomik film çekti.

Bilirkişi doktor Hayır doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *