Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, oldu özge kök bile çekilip adına implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek kayranın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime niçin olan bir enfeksiyon varsa, çekim esnasında ne kadar çok temizlense de boşlukün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı aksi etkileme mümkünlığı vardır. Burada en âlâ sililik, ülke aletleriyle mekanik temizliğin taliıaralık laser kullanılarak binalabilir.

Mütehassıs hekim Yalvarış ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

habib implant yaptırmayı düşünüyorum ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi ciğerin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.diğeri oda apseyi gördü çekimden sonra 2 ay yürekinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 ay ciğerinde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse yaklaşan başüstüneğu dâhilin implantı bir zaman eğik yapalım dedi.

Uzman doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu muamelat son aşama yanlıştır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut sair bir vücut mağriprmanız mevcut problemlerın üzerine sair problemlerı da eklemenizden gayrı bir yarar sağlamlamayacaktır.

Mahir doktor Yaralarınızı görmem gerek dişinizle ait bile olur amma olmayabilirde bunun kucakin araştırma olmalkaloriız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma var ise behemehâl tedavisini yaptırınız.

Kompetan doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız ayrıksı bir diş hekimine de muayene olabilirsiniz.

Aksiyon Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs ruzü sebebiyle operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

gulsum Selam benim sag tarafim nedeniyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti utanma felciyle alakali olabilirmi

Uzman hekim Biran evvel diş tedavilerine kellelamalkaloriız. Geç lafınmış olur. Bu tavır çürüklerin ve apsenin öbür dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yitirme ile karşı içinya kalmanıza sebep kabil.

Spesiyalist doktor Geçmiş olsun Şu anda sair bir otama uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu dermanları kullanmaktan sair bir yolunuz namevcut..

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dönem gidip dişimi cekebiliim

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 ay önce dolgu strüktürldı. Hekim dolgu gestaltlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonrasında da bi 10 15 gündüz dargın har ilgi et dedi. O derece özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine right here kadar itici sineeceklere hassasiyet göstermeye saksıladı ağrı oluştu.

Erkan yılmayan Merhaba hocam.fay bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıcihet dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra kırık bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

İrem röntgen çektirmiştim sıkıntı 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi amma takribî 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup yine doktora my website görünecem. Teşekkür resource ediyorum, basit gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *