Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

Eğer diş ve diş etleri ortada havailuklar varsa yemiş olduğunuz yiyecekler bu verimsizluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla denetleme edilerek dolgu davranışlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

hüseyin Hocam s.a gövde apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş eti olduğu bağırsakin oraya eritici ilaç koydu suratim şçalışmati antibiyotik kullanıyorum bu otama kaç günde geçer…?

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde sutaş bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Uzman doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu muamelat son denli temelsiztır. Dişinize (Dişetinize) şırınga yahut gayrı bir gövde batırmanız bulunan problemlerın üzerine gayrı problemlerı da eklemenizden gayrı bir yarar katkısızlamayacaktır.

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant takılmıştı ve bu implant 2 gündüz önce düştü. Ferdası devir dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi alegori taktı.

Kompetan doktor Giderek havza kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet havza ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine kafavurunuz.

Spesiyalist hekim Fatma dudu bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an ilk tedavisinin örgülması gerekir.

Spesiyalist doktor İyi günler, unvanırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım kadarıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü kucakin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dava esasen bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da resource şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da mesele olan dişiniz aslında 20 yaş dişiniz bileğil de elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan özge kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 yaş dişleri adına implant yerleştirmeye lüzum yoktur.)

Uzman hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

nur see this Selam hocam ben18 evetşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek hesabına ağrı olmamasına mukabil bir hekime çıbanvurdum. Hekimim röntgene lüzum duymadi ve disimde çokça hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve yüce oldugunu da üstelik edip 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin düzgülü oldugunu söyledi ve disimin yüksek kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ama hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Dilek Doktor koca merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ bakışüme el yapar mı ? Çünkü sağ kaynakümde balkılar oluşhamur çıbanladı.

Uzman hekim Kesinlikle kontrol edilmeli ve mutlaka lakin behemehâl apse yapaan dişleriniz evgin tedavi görmelidir. Bu gidişat yayılacak ve kist oluşturacaktır. Neden bu derece savsama ediyorsunuz.

esin yeğin günler hocam 2 yıl site link ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine mirladım.alt kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yok.dakika zaman büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi binalacak dedi.paranomik film çekti.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına hemayar geliyordu hat sağaltma ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti yalnız hocam bu dü gündür balkıdan resmen ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun vecihümde şfiilti hocamın taliına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı kucakini tekrar muattalaltarak geçirtirim fakat sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi bende onaylama etmedim eve döndüm.. Lakin balkıdan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *