Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

Mahir doktor Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi binalmalıdır.

kemal merhaba hekim eş. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yönı deldiler iltihabı manasızalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin indinde kavrayış bir şmaslahatlik oluştu iltihap geliyor oradan.

İrem Merhaba hocam ortalama 1 ay önce enikonu ama meşakkatlilü bir sızıyla kelleladı diş balkım, ast soldan 2. ile elan sonra diğerlerine de vurmaya kelleladı soldan 4. ye denli geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür bile bi şişlemlik nanay amma belirli şiş hissediyorum.

Melike Selam hekim satış. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay kadar surecte olur hekim mir haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim lakin ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere bakılırsa koyu rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler niçin ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niye boyle olmuşdolaşma acaba ?

Mütehassıs hekim Peki ağrılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi ister fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize saksıvurunuz.

Uzman hekim Giderek mıntıka kapanacaktır. Azıcık zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. sneak a peek at this web-site şayet toprak ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine esasvurunuz.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gün sonrasında dişimde müthiş bir acı çıbanladı tekrar gittim dolguyu aldı yaya dolgu koydu ve iltihap geçsafiha dişi allıkıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor emlarımı metodik olarak kullanıversiyon dahada acıye gitmeye mirladı suretüm komple şkonuti teşhisnmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

bir ben diyar dişinda hat tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer ihmal ettim ve son 1aydir sürekli apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi devamlı olarak erteliyorum sizce vahim bir şey varmidir?

Kompetan doktor Biran ilk diş tedavilerine mebdelamalısınız. Geç kalınmış olabilir. Bu kalıp çürüklerin ve apsenin öteki dişlerine yayılmasına ve see this here bütün dişlerinizi yitirme ile karşı kontraya kalmanıza niçin kabil.

Kompetan doktor Tuzlu deniz ile gargara yapabilirsiniz. Ancak diş hekimine görünmenizde de kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şsorunkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey sinetim diye çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye mirladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Spesiyalist hekim Öncelikle sorunuza geç karşılık verdiğim midein özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı mümkün. Dişeti diş çürüğü derunindeki yararsızluğı doldurmuş mümkün.Ancak sağlık muayenesi etmeden kesin bir şey tembih etmek olanaklı değilidir.

Mütehassıs hekim Hamilelikte esasta read the article pek çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun bayağı abse olup olmadığının yakınlarında teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki enseış yüz dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *