diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

ferhan merhaba hocam benim diş etim şemekti ve neredeyse fındık büyüklüğüne geldi yürekinde beyaz zehir iltihap deliküküyor. sair bir dişimde de bu şekilde sıkıntısız şdavranışme var sanırım o da büyüyecek.

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi lüzumlu dedi hekim. Hekim Edolar diyerek bir ağrı kesici verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece etkili değil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı sükûnet ettiriyordu.

Kompetan hekim Bulak hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Hassaten diş hekimi kontrollerinizi bile boşlama etmemelisiniz.

benim dişime yaklaşık 52 zaman önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Spesiyalist hekim Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle ilgili bile kabil ama olmayabilirde bunun bağırsakin muayene olmalkaloriız. üste dişinizde iltihaplanma varsa mutlaka tedavisini yaptırınız.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi tedavi edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltım edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi sinein meydana getirilen terapi diş çürüklerinde yapılan hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi mimariyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin dargın şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi strüktürlması gerektiğini söyledi bile bir zaman see it here korktum açıkcası.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en sonunda o dişim apse başüstüne ve çok kötü vecayor.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu kadar bisey doldurdu lakin zamanla o dolgu darkaü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi problem yoktu yalnız simdi dis etim pop over to this website ve yanagim sisti bi agrim namevcut yalnız bastiramiyorum gine sözde bisey batiyormus kadar oluyor doktora basvursam ne kadar sağaltım uygulanir bana?

Kompetan hekim Tuzlu deniz ile gargara yapabilirsiniz. Ancak diş hekimine görünmenizde de kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Uzman doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize zaruri müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Kompetan doktor Sağlam sağlık secret info muayenesi edilmeli ve kesinlikle lakin behemehâl apse yapaan dişleriniz müstacel sağaltım görmelidir. Bu durum yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niye bu derece boşlama ediyorsunuz.

Mahir hekim Zati bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya derece skorlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *