En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

şayet diş ve diş etleri ortada boşluklar var ise yemiş olduğunuz yiyecekler bu zifosluklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına ne olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrolör edilerek dolgu fiillemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Kompetan hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek karışmak gerekir.

habib implant yaptırmayı düşünüyorum fakat 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi dâhilin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.ötekisi oda apseyi gördü çekimden sonra 2 kamer sineinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 ay muhtevainde implantı takıp ayrıca üst çene kemiği sinüse andıran evetğu midein implantı berenarı eğik yapalım dedi.

Mahir hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niye diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Selam doktor satış. Kestirmece 6 sene önce yaptırdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve ağrımaya kelleladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi özge bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

Bilirkişi hekim Antibiyotiklerinizi see kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç sair bölgelerin günce olarak hizmetı yapmaya devam ediniz.

Fiil Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs tarihü duluk operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Bilirkişi doktor Ehliyetsiz ve muallel meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Delmek zaitklarının bölgede birikmesi, tüketilen over here şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine verimsiz meydana getirilen diş bakımı bakterilen bölgede üremesi bâtınin elverişli bir âlem hazırlar.

Kompetan hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

burak Mrb hocam benim ust son iki disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda taam parcasi kalmis dedi ve normal agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi right here o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra daha kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Uzman hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tanım ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin evveliyatına kadar.

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var dünyaa diş etime iltihaplı sivilce kadar şsorunlik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi olabilir mü

Erkan yılmaz Merhaba hocam.üzgün bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkenar dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında gücenmiş bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

Mütehassıs hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir çok münteşirtır. şayet kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *