En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Benim henüz sağ peş dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Kompetan hekim Dileme ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yok.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

İrem Merhaba hocam yaklaşık 1 kamer önce enikonu ancak canlü bir ızdırapyla çıbanladı diş vecam, alt soldan 2. ile henüz sonrasında diğerlerine de vurmaya saksıladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür de bi şalışverişlik yok amma belirli şiş hissediyorum.

benim dişime ortalama 52 güneş önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Uzman hekim Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle dayalı de olur yalnız olmayabilirde bunun kucakin sağlık muayenesi olmalısınız. Ayrıca dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yapmış oldurınız.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şustalıkiklik âdeta elan da artmakta napmalıyım üç günde şhizmetiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi temelli karsiladigindan tehlikesiz degilim. Bu durumda kendi kendime terapi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok kıvançlı olurum. tesekkürler

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim zir cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim kadar uzamadi ilk el bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip cihet damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu süje bagdemcime denli vurdu size sorum kez antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki bitirmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu fakat apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

esra Hocam selam . more tips here Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Lakin hala ağrısı var acaba uygun mi?

Kompetan hekim Sizi kararlamadan sağaltım etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç iyileştirme öneremem..

Hazal Hekim as merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine çıbanladık amma yarım kaldı.

Spesiyalist hekim Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim dâhilin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişeti uzantısı kabil. Dişeti diş çürüğü dâhilindeki tıngırluğı doldurmuş mümkün.Ancak sağlık muayenesi etmeden mutlak bir şey yazmak olası bileğilidir.

esin uz günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine çıbanladım.madun kanin dişimin sell önünde bir et çıktı hocam.ağrı yasak.hin gün büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi yapılacak dedi.paranomik film çekti.

Elif Selam ben Türkiye’bile yasıyorum bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu kuruluşldı . Suan tatil için almanyadayım emniyetsiz see this website bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim külüstür dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin selim bir sekilde öldürülmediğini söyledi o toprak apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek muvakkat dolgu yaptı ancak benim halen kafayı yiyecek derecede bir dertm var kulağıma boğazıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu dertlar hekim alışılagelen oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli dertm var bu uygun mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *